Menu

Neden NFT Ödül Veriliyor?

NFT'lerin toplum üzerinde uzun süreli bir etki yaratmaları ve bundan çok daha fazlasını temsil etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.

Neden NFT Ödül Veriliyor?

“NFT dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini blok zincir ile onaylayan bir veri birimidir.

NFT, dijital işlerin internet üzerinden alım satım işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan teknolojidir. Dijital sertifika olarak da adlandırılan NFT, dijital içeriklerin gerçekliğinin temsil edilmesini sağlamaktadır.

Küresel ticaret ve teknoloji büyük bir dönüşüm içinde, tüm firmalar ve çalışanlar bu dönüşümün bir parçası olmak durumundadır. Çevreye ve topluma verilen değer paha biçilemezdir. Bu doğrultuda paha biçmesi zor da olsa dünyaya olan çevresel, ekonomik ve toplumsal etkilerin bir nebze azaltılabilmesi adına gerçek ve sanal dünyanın birleştiği bir 'dijital ödül töreni' düzenliyoruz.

Bu tören ile hem karbon ayak izinin azaltılması konusunda toplumsal bir farkındalık yaratmayı hem de dijitalleşen dünyanın nimetlerinden faydalanarak hibrit bir etkinlikler serisinin ilk adımını atıyoruz.

NFT'lerin toplum üzerinde uzun süreli bir etki yaratmaları ve bundan çok daha fazlasını temsil etme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Siber Güvenlik Ödüllerini NFT olarak vermek ve bu ödüllere sahip olmak, geniş çapta ilgi çekecek ve bu bilişim camiası tarafından kabul göreceğine inanıyoruz.