Menu

Siber Güvenlik Ödüllerini Kim Veriyor?

Kademeli bir dijitalleşmenin ilk adımı olarak “2022 Siber Güvenlik Ödülleri” bu sene NFT olarak sahiplerini bulacaktır.

Siber Güvenlik Ödüllerini Kim Veriyor?

Ödüller Siber Bilişim Dağıtım Anonim Şirketi tarafından veriliyor.


Siber Dağıtım A.Ş. alanında 15 yıllık deneyime sahip uzman kadrosuyla siber güvenlik konusunda en iyi koruma çalışmalarını sürdürmek için kurulmuştur. Siber Dağıtım AŞ’nin girişimci ekibi distribütörlüğünü üstlendiği yazılımları orta ve büyük ölçekli işletmelere güven sunmaktadır. Bu doğrultuda profesyonel deneyimlerle yapay zekâ, antivirüs ve siber güvenlik sistemleri gibi konularda verilerin güvenliğini sağlamayı amaçlamıştır.

Siber Dağıtım Comodo ile yapmış olduğumuz çalışmalarla bireyselden kurumsala; herkesin güvenli ve güvenilir bir ortama erişim hakkını ve bu deneyimi güvenli kılıp korumak için teknolojik çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda 2020 yılından beri %100 koruma sağlayan markaya güvenimizden dolayı distribütörlük görevimizi layıkıyla sürdürmekteyiz.

Özetle distribütörlüğünü yaptığı markanın desteğini ve güvenini alan, memnuniyet sağlamış bir kurumuz bayilerinden ve müşterilerinden satış öncesi ve sonrası verilen destek ve yeterli bilgilerle memnuniyet sağlayan katma değerli bir distribütördür.

Geleneksel olarak düzenlenen Siber Güvenlik Ödülleri Comodo güvenlik çözüm ürünlerinin satışını gerçekleştiren ve bu anlamda iş geliştiren bayilerimize teşekkür amaçlı verdiğimiz bir armağanlar bütününün sembolüdür.

Ödül töreni düzenlememizin amacı bayilerimizin bizlerle olan iş birliklerini devam ettirmek ve motivasyonlarının yükseltilmesi sağlamaktır.

Kademeli bir dijitalleşmenin ilk adımı olarak “2022 Siber Güvenlik Ödülleri” bu sene NFT olarak sahiplerini bulacaktır.